MJ DEWELOPER

Osiedle Parkowe w Ostrzeszowie

znajduje się przy ulicy Zielonej 8, 10, 12 w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Ostrzeszowa. Osiedle, do którego dzisiaj zachęca m.in. przyjazna, nowoczesna architektura, bliskość zielonych terenów, a przy tym niedaleka odległość od Centrum Miasta lecz z dala od jego zgiełku. Osiedle położone w zielonej części Ostrzeszowa, wzdłuż drogi krajowej nr 11, od której oddzielone jest pasem zieleni z wysokimi drzewami tworzącymi naturalny ekran akustyczny. Inwestycja łączy w sobie zalety miejskiej lokalizacji z urokiem sąsiedztwa terenów leśnych. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, poczta oraz osiedlowe sklepy. Dogodne połączenia komunikacyjne z głównymi ulicami pozwala na szybkie i bez problemowe przemieszczenie się w dowolne miejsce w Ostrzeszowie.

Przedmiotem inwestycji MJ DEWELOPER są dwa budynki mieszkalne wielorodzinne o adresach Zielona 10 (16 mieszkań) i Zielona 8 (28 mieszkań). Na lokale mieszkalne składają się kawalerki, mieszkania dwu pokojowe jak i większe lokale trzy pokojowe o powierzchniach od 26,49m2 do 61,49 m2. Mieszkania posiadają aneksy kuchenne połączone z pokojami dziennymi dając możliwość wspólnego spędzania czasu, przy czym w niektórych mieszkaniach istnieje możliwość oddzielenia kuchni od salonu. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska i każde mieszkanie posiada balkon. Dodatkowo w przyziemiach budynków znajdują się samodzielne garaże oraz pomieszczenia wózkowni i rowerowni, a także tzw. suszarnie

Budynki są wyposażone w windy.

We wrześniu 2017r. został oddany do użytkowania budynek przy ul. Zielonej 10.

W kwietniu 2018 roku został oddany do użytkowania budynek przy ul. Zielonej 8.

Mamy nadzieję, że standard wykonania budynków, udogodnienia oraz zróżnicowane metraże lokali mieszkalnych pozwolą zaspokoić potrzeby mieszkaniowe.

UP