MJ DEWELOPER

Osiedle Ks. D. Jędrzejewskiego.

Zakończyliśmy budowę i uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku mieszkalnego 32 rodzinnego z garażami tym samym zamykając przedsięwzięcie inwestycyjne  polegające na budowie trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Turku przy ul. Ks. D. Jędrzejewskiego.

Przedmiotem inwestycji MJ DEWELOPER był trzeci i ostatni budynek (nr administracyjny 6) stanowiący osiedle mieszkaniowe przy Parku Tura. W niecały rok powstał obiekt czterokondygnacyjny, trzyklatkowy, podpiwniczony z 32 lokalami mieszkalnymi o powierzchniach od 45,44m2 do 60,74m2.  Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska – piwnica, a w przyziemiu znajduje się 14 indywidualnych garaży.

Lokalizacja osiedla została uznana i jest ceniona przez mieszkańców jako bardzo dobre miejsce do mieszkania. Głównym jej atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo Parku Tura oraz znajdująca się w pobliżu szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że w pobliżu mieszczą się sklepy znanych sieci dyskontowych.

Dla zmotoryzowanych korzystne jest usytuowanie – zarówno jeśli chodzi o dojazd do centrum miasta, jak również o dostęp do obwodnicy Turku.

UP